plaża

Rewal  już ma  największą w województwie zachodniopomorskim halę sportowo-widowiskową z boiskiem do gier zespołowych o wymiarach prawie olimpijskich. Trzeba też wiedzieć, że Rewal stał się ostatnio znaczącym ośrodkiem oświatowym. Jest tutaj bowiem: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Państwowe, Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Punkt Wykładowy Uniwersytetu Szczecińskiego. Rewal ma do zaoferowania turystom i wczasowiczom wiele atrakcji. Władze tej miejscowości większość swoich działań kierują właśnie w stronę tych, którzy mogą turystów przyciągnąć i zatrzymać.  Nie ma problemów ze znalezieniem noclegu w Rewalu.

Jest tu ogromna ilość pensjonatów, kwater prywatnych, ośrodków wczasowych, kolonijnych, pól namiotowych, kampingów czy eleganckich, acz drogich hoteli i apartamentów. Nie ma problemu ze znalezieniem noclegów  w Rewalu,  ponieważ wolnych pokoi w Rewalu jest dużo zwłaszcza poza sezonem letnim. Jak mówią stali wczasowicze, noclegi w Rewalu można znaleźć na każdą kieszeń. Wynajmujący noclegi w Rewalu turysta bezwzględnie musi wybrać się na taras widokowy oraz do znajdującej się na plaży bazy rybackiej. Mając noclegi w Rewalu turyści mogą uczestniczyć w dużej ilości imprez od dawien dawna organizowanych w Rewalu w miesiącach letnich.

Każdy wynajmujący pokoje w Rewalu może wziąć udział w turnieju piłki plażowej oraz wybrać się na festiwal piosenki nadmorskiej, jak również może zostać poszukiwaczem skarbów. Oprócz typowo sportowych imprez, każdy wynajmujący noclegi w Rewalu może korzystać z nocnych propozycji różnych klubów i dyskotek. Propozycji spędzenia czasu po plaży jest mnóstwo, bo zaletą takich miejscowości wczasowych, jak Rewal jest właśnie to,  że oferują turystom  wiele możliwości spędzania czasu. Warto więc wybrać na letni wypoczynek właśnie taką atrakcyjną  miejscowość, jaką jest Rewal. Uroki tego miejsca, na pewno na długo pozostaną w pamięci każdego wczasowicza i długo będzie wspinał chwile spędzone na wczasach w Rewalu. Warto więc, zaraz na początku roku, zarezerwować noclegi w Rewalu  na wakacje.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *