plaża

Na rewalskiej plaży można zobaczyć barwne kutry, które wspaniale komponują się na tle złocistego piasku i bezkresu morskiego horyzontu.  Widok ten niezmiennie zachwyca wczasowiczów, którzy wynajęli sobie noclegi w Rewalu. Wczasowicze wynajmują pokoje w Rewalu blisko plaży, by  móc  wykonywać pamiątkowe zdjęcia morza o każdej porze dnia. Na plaży w Rewalu jest mały port rybacki. Przyjemny jest, na porannym spacerze wzdłuż plaży,  widok rybaków wyciągających sieci z nocnych połowów. Każdy, kto tamtędy przechodzi, zatrzymuje się, bo to niezapomniane przeżycie. Bezpośrednio od  rybaków można kupić świeżo złowioną rybę, by usmażyć ją potem na patelni lub grillu i zjeść ze smakiem, popijając kuflem pienistego piwa.

Noclegi w Rewalu można znaleźć  nie tylko w kilku rewalskich hotelach.  Pokoje w Rewalu oferują  też pięknie położone pensjonaty, domy prywatne, domy wczasowe. Pokoi w Rewalu możemy szukać też w Schroniskach PTTK czy innych schroniskach młodzieżowych. Nie ma problemów ze znalezieniem noclegu w Rewalu. Jest tu ogromna ilość pensjonatów, kwater prywatnych, ośrodków wczasowych, kolonijnych, pól namiotowych, kampingów czy eleganckich, acz drogich hoteli i apartamentów. Pokoje w Rewalu możemy wynająć praktycznie w każdym prywatnym domu.

Mieszkańcy dbają o to, by turysta, wczasowicz, jeśli zapłaci za noclegi w Rewalu, nie żałował tego i czuł się  tu dobrze. Dlatego, oferując noclegi w Rewalu, zapewniają bezpłatny parking, miejsce zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, czy piłkę nożną. W  miejscu, gdzie wynajmujemy pokoje w Rewalu, możemy wypożyczyć rower na przejażdżki po okolicy, możemy korzystać z kuchni, lodówki, telewizora, a większość wynajmowanych pokoi w Rewalu ma dostęp do Internetu. Właściciele noclegów w Rewalu robią wszystko, by wczasowicz czuł się u nich dobrze i by chciał jeszcze kiedyś do nich przyjechać. I to jest faktem, kto już kiedyś był w Rewalu chętnie tam wraca i wraca do pensjonatu, gdzie czuł się dobrze. Dlatego warto pojechać do Rewala, jeśli jeszcze ktoś tam nie był.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *