plaża

Właściwie widok morza należałoby podziwiać z tarasu widokowego, który również jest w Rewalu. Wynajmując noclegi w Rewalu mamy co robić przez cały dzień. Kiedy jest słońce idziemy na plażę, a kiedy go nie ma w miejscowości jest tyle atrakcji, że na pewno nie będziemy się nudzić. Latem rewalski amfiteatr codziennie gości  jakiegoś artystę polskiego bądź zagranicznego,  a bardzo często przyjeżdżają do Rewala różne polskie kabarety. Każdego dnia odbywają się tu liczne konkursy i zabawy oraz przedstawienia  dla dzieci. Wynajmując noclegi w Rewalu mamy pewność,  że nasze dziecko tu nie będzie się nudzić.

Tradycyjnie w miesiącach letnich odbywa się w Rewalu Festiwal Indii  oraz „Wspólna Europa – Jeden Świat” przyciągający turystów przede wszystkim porywającymi rytmami. W okresie trwania różnych festiwali z wynajęciem pokoju w Rewalu może być chwilowy problem. Ale warto wcześniej  zarezerwować noclegi w Rewalu, by móc spotkać ciekawych ludzi , dowiedzieć się o ich życiu, posmakować ich narodowych potraw. W okresie wakacji gości w Rewalu również „Lato z Radiem” a wraz  z nim przyjeżdżają do Rewala największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej jak również artystów z programami dla dzieci. A jesień, a zima? Czyż te pory roku nie są piękne nad morzem w Rewalu?

Czyż może być coś piękniejszego, jak widok spienionych fal podczas jesiennego sztormu? Wynajmujmy więc noclegi w Rewalu też jesienią lub rezerwujmy pokoje w Rewalu na świąteczny wypoczynek, by móc wszystkie te cudowności zobaczyć. Rewal posiada własny, ciepły i łagodny mikroklimat,  Temperatura powietrza i wody w Bałtyku jest tu o kilka stopni wyższa niż w innych miejscach. Wynajęcie  noclegów w Rewalu służy zdrowiu. Jod unoszący się w idealnie czystym powietrzu, zdrowa ryba, kąpiele morskie i słoneczne, to wszystko sprawia, że turyści wyjeżdżają z Rewala wypoczęci i zdrowsi nie tylko latem, chociaż jesień i zima nie zachęcają do morskich kąpieli, chyba ,ze ktoś jest „morsem’. Właśnie zimą, na plaży można spotkać śmiałków kapiących się w morzu.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *